fbpx
Strona główna Polecane Ratownicy poszukiwani

Ratownicy poszukiwani

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie ogłasza pierwszą w tym roku wiosenną rekrutację wolontariuszy na ratowników RESCUE TEAM.
Oferta jest skierowana do uczniów i studentów, na przykład kierunku medycznego, ale także do osób, które z ratownictwem chcą związać swoją przyszłość.
Wymagania dotycząca kandydatów: minimum 16 lat, hobby związane z ratownictwem, mile widziane ukończone kursy i szkolenia (nie są obowiązkowe), ponadto chęć do działania w wolontariacie, sprawność fizyczna. Stowarzyszenie szuka osób, którzy lubią się angażować w różne projekty, są asertywne, komunikatywne, wytrwałe w działania, kreatywne oraz umiejące pracować w grupie.
Stowarzyszenie jest organizacją non-profit, która działa na zasadach wolontariatu. Jego działania opierają się głównie na kursach i szkoleniach, pokazach, zabezpieczeniach imprez, a także szerokiej promocji i profilaktyki zdrowia.
Osoby zainteresowane tematem mogą wypełnić formularz, który znajduje się pod linkiem: www.sztabratownictwa.pl w zakładce „Wolontariat” lub napisać do Stowarzyszenia: [email protected]

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here