fbpx
Strona głównaSportRaków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy

Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy

Piłkarzy Rakowa po niedzielnym meczu z Pogonią Szczecin czeka przerwa do 22 listopada, kiedy to częstochowianie zagrają w kolejnym meczu w Krakowie z Cracovią. Czerwono-niebiescy też w najbliższą sobotę sparing z Wisłą Płock.

Piłkarze Rakowa po niedzielnym remisie 0:0 z Pogonią Szczecin plasują się na 4. pozycji. Częstochowianie mają 26 punktów, tyle samo, co 3. Pogoń Szczecin. Do 1. Lecha Poznań i wicelidera Lechii Gdańsk Raków traci 3 punkty. Drużyna z Częstochowy ma też jeszcze zaległy mecz z Górnikiem Zabrze.

W rozgrywkach PKO BP Ekstrakalsy nastąpi teraz przerwa. Raków kolejny ligowy mecz rozegra 22 listopada, gdy w Krakowie zagra z Cracovią. Kolejny mecz w Częstochowie planowany jest dopiero na 27 listopada. Wówczas Raków podejmować będzie Zagłębie Lubin.

Trener Rakowa najbliższy wolny weekend postanowił wykorzystać na sparing z Wisłą Płock. Piłkarze Rakowa i Wisły zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim. Sparing ma być zamknięty dla widzów.

Drużyny w PKO BP Ekstraklasie przed przerwą zimową mają zaplanowane jeszcze 5 kolejek spotkań. Ostatnia z nich planowana jest na 18-19 grudnia. Raków zagra kolejno w Krakowie z Cracovią (22 listopada), w Częstochowie z Zagłębiem Lubin (27 listopada), w Gdańsku z Lechią (4 grudnia), w Częstochowie z Piastem Gliwice (11-12 grudnia) oraz w Częstochowie z Jagiellonią Białystok (18-19 grudnia).

Drużyny po przerwie zimowej mają powrócić do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy w pierwszy weekend lutego 2022.

AK, foto: AK

Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy 1
Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy 2
Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy 3
Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy 4
Raków w sobotę rozegra sparing z zespołem z PKO BP Ekstraklasy 5
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -