Raków Częstochowa podejmie Śląsk Wrocław

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

0
346

Już w najbliższy poniedziałek 21.10.2019 Raków Częstochowa podejmie na boisku w Bełchatowie drużynę Śląska Wrocław

Raków Częstochowa podejmie Śląsk Wrocław 1

Pozornie wydaje się, że Raków nie jest faworytem meczu. Rywal naszej drużyny zajmuje bowiem po 11 kolejkach 6 te miejsce w tabeli Ekstraklasy z 18 punktami, przy ledwie 12 punktach Rakowa. To jednak drużyna z Częstochowy w ostatnich meczach potrafiła wygrywać swoje mecze zaś Wrocławski Śląsk w ostatnich 4 kolejkach trzy remisy i jedną porażkę w meczu z Koroną Kielce. Dodatkowo drużyna trenera Laviczki ma poważne problemy ze skompletowaniem linii obrony. Piotr Celeban nabawił się poważnej kontuzji i nie zagra zapewne przez 6 tygodni natomiast Wojciech Golla nie zagra z powodu kartek. Wciąż kontuzjowany jest Krzysztof Mączyński, który choć trenuje już z drużyną zapewne nie wybiegnie w poniedziałek na boisko.

Liczymy więc na punkty Rakowa Częstochowa a jako, że nasza drużyna jest bezkompromisowa to trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo pozwalające zbliżyć się do środka tabeli.

Dla Kibiców Klub Raków Częstochowa przygotował specjalną ofertę . Kupując bilety na dwa najbliższe mecze “domowe” Częstochowskiej drużyny w pakiecie, cena dla osoby dorosłej to 39 zł ulgowy zaś 29 złoty.Zakończenie sprzedaży promocyjnych pakietów nastąpi w niedzielę 20 października o godzinie 22.00 tak więc zapraszamy do zakupu pakietów i kibicowania naszej drużynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here