Raków Częstochowa przedłużył kontrakt z Benem Ledermanem na 4 lata. W Rakowie nie zagrają Babenko i Kasperkiewicz.

0
228

Raków Częstochowa zapewnił sobie grę w ekstraklasie w następnym sezonie i już myśli o składzie. Działacze poinformowali, że przedłużyli na kolejne cztery lata umowę w Benem Ledermanem, a kibice Rakowa nie zobaczą w kolejnym sezonie Arkadiusza Kasperkiewicza i Rusłana Babenko.

Ben Lederman ma 19 lat i polski paszport. Dzięki temu może występować w polskich rozgrywkach jako młodzieżowiec. Działacze Rakowa podpisali z nim umowę na 4 lata, która obowiązywać będzie do połowy 2024 roku.

Lederman jest wychowankiem szkółki Barcelony. Grał też w lidze belgijskiej. Amerykanin z polskim paszportem trafił do Częstochowy w lutym tego roku. Pomocnik Rakowa zaprezentował się z dobrej strony i trener Marek Papszun widzi go w składzie Rakowa na kolejne sezony.

Piłkarze swój kolejny mecz w PKO BP Ekstraklasie rozegrają już w najbliższą sobotę. W Bełchatowie o godz. 15 podejmować będą Zagłębie Lubin. Raków gra w grupie spadkowej, w której zajmuje 1.miejsce.

Działacze Rakowa poinformowali również w środę, że wraz z końcem obecnego sezonu grę w Rakowie zakończą Rusłan Babenko i Arkadiusz Kasperkiewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here