Raków Częstochowa podejmie Łódzki KS w starciu beniaminków

0
158
FOTO: ARTUR KRASZEWSKI A.P.P.A.

W meczu 28 kolejki, który zostanie rozegrany dziś w Bełchatowie Raków Częstochowa będzie gościł ŁKS Łódź. Częstochowianie będą chcieli się zrewanżować za porażkę 2:0 w Łodzi w pierwszej rundzie rozgrywek.

Obie drużyny walczą o odmienne cele. Nasza drużyna wciąż stara się przebić do pierwszej ósemki rozgrywek, natomiast Łodzianie dzierżą miano ostatniej drużyny Ligi i starają się uciec od degradacji.

Bezsprzecznie patrząc na miejsce w tabeli jak i ostatnie wyniki faworytami są zawodnicy Rakowa Częstochowa. Felicio Brown Forbes będzie miał możliwość poprawienia swoich strzeleckich dokonań bowiem obrona ŁKS daleka jest od bycia monolitem.

– W niedzielę zagramy w Bełchatowie, gdzie czujemy się naprawdę silni. Mam nadzieję, że wygramy to spotkanie, bo zwycięstwo będzie dla nas dodatkowym impulsem na końcówkę rundy zasadniczej. Szkoda, że we Wrocławiu nie udało się wygrać, ale my nadal będziemy robić swoje i zrobimy wszystko, by dostać się do tej ósemki – stwierdził w rozmowie z oficjalną stroną klubu Felicio Brown Forbes.

Spotkanie rozpoczyna się już o 12:30.

Transmisja meczu w telewizji : nSport+, Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Dostępny będzie również online live stream w Internecie na canalplus.com, player.pl i ncplusgo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here