Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów

0
351

Gmina Żarki ma kolejną ofertę dla turystów, którzy nadchodzące lato zamierzają spędzić na Jurze.

Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 1 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 2 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 3 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 4 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 5 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne czeka na Jurze na turystów 6

Kameralne Gospodarstwo Agroturystyczne “Jaroszów” czeka już na wczasowiczów. Położone blisko jurajskich atrakcji miejsce może zapewnić noclegi i ciekawy wypoczynek jednocześnie czterem osobom.


Do dyspozycji turystów czeka niezależna od gospodarzy część domu w Jaroszowie w jurajskiej gminie Żarki.

Zależy nam na stworzeniu warunków do kameralnego wypoczynku – deklaruje Urszula Warzecha, właścicielka Gospodarstwa Agroturystycznego Jaroszów.


W drewnianej części domu przygotowano kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę i część wypoczynkową na parterze. Na piętrze znajduje się sypialnia. Do dyspozycji wczasowiczów jest również balkon.


– Z domku wychodzi się od razu na niewielkie zielone podwórku
– zachęca pani Urszula. – Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju, to miejsce idealne.

Jaroszów jest jedną z mniejszych miejscowości w gminie Żarki. Jak zachęca żarecki samorząd, lokalizacja Gospodarstwa Agroturystycznego “Jaroszów” zapewnia idealne warunki do uprawiania turystyki, wędrówek po malowniczej północnej części Jury i wypoczynku w spokoju, z dala od wielkomiejskiego szumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here