Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin niedziela 8 marca

0
324

Kolejny z meczy jakie Raków Częstochowa rozegra w walce o 8-kę

W pierwszym meczu sezonu 2019/2020 pomiędzy tymi drużynami padł wynik dość niespodziewany bowiem Raków Częstochowa uporał się na wyjeździe z Portowcami 1:2 Było to sporą niespodzianką bowiem Szczecinianie byli liderem tabeli. W chwili obecnej obie drużyny walczą o awans do czołowej 8 mki ligi. Pogoń z 40 punktami znajduje się obecnie na 5 tym miejscu w lidze ale w ostatnich 5 meczach zanotowała 1 wygraną , 2 remisy i 2 porażki w ostatnich meczach. Dokładnie odwrotnie do Rakowa, który wydaje się być na fali wznoszącej a gra poza ostatnim kwadransem w Gdyni doprawdy może się podobać. 35 punktów i 8 miejsce naszej drużyny to jak sądzimy wciąż za mało jak na oczekiwania Kibiców i Zarządu Klubu.

Atrakcje dla Pań – Kibiców z okazji dnia Kobiet

Jako, że mecz odbywa się 8 marca a więc dniu Kobiet, Raków Częstochowa przygotował niespodzianki dla Pań kibicujących w tym dniu drużynie na Bełchatowskim obiekcie. Każda z Pań otrzyma przy wejściu upominek.

To nie koniec atrakcji jakie przygotowano dla kibiców. Najmłodsi będą już od pierwszego gwizdka będą mogli skorzystać z malowania twarzy, wziąć udział w konkursie na narysowaniu ulubionego piłkarza Rakowa.

Zapraszamy więc Częstochowian do licznego przybycia i oglądania na żywo zawodów.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin niedziela 8 marca 12:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here