Raków Częstochowa jedzie do Łodzi na mecz z ostatnim ŁKS-em. Będą wreszcie 3 punkty?

0
134

Raków Częstochowa we wtorek zagra w Łodzi z ŁKS-em, który żegna się z PKO Ekstraklasą i spada do I ligi. Ale to niewygodny rywal w obecnym sezonie dla częstochowian.

Już tylko dwie kolejki pozostały w PKO Ekstraklasie do zakończenia sezonu. Kibice piłki nożnej w Polsce poznali najważniejsze rozstrzygnięcia. Po raz 14 w historii Mistrzem Polski została Legia Warszawa. Z Ekstraklasy spada m.in. ŁKS Łódź, z który Raków zagra już we wtorek (w strefie spadkowej są też Korona Kielce i Arka Gdynia).

Raków Częstochowa jedzie do Łodzi na mecz z ostatnim ŁKS-em. Będą wreszcie 3 punkty? 1

Jeszcze nie tak dawno kibice Rakowa emocjonowali się powiększaną serią zwycięstw z rzędu. Czerwono-niebiescy wygrali ostatni mecz rundy zasadniczej z Zagłębiem Lubin oraz w rundzie barażowej z Wisłą Kraków, Koroną Kielce i Arką Gdynia. Passa czterech zwycięstw zakończyła się na meczu z Zagłębiem Lubin, które wygrało w Bełchatowie 2:1. W miniony piątek Raków przegrał drugi raz z rzędu w Zabrzu z Górnikiem aż 1:4. Teraz podopieczni trenera Marka Papszuna jadą przełamać się do Łodzi.

Raków Częstochowa jedzie do Łodzi na mecz z ostatnim ŁKS-em. Będą wreszcie 3 punkty? 2

ŁKS to jednak niewygodny w tym sezonie rywal dla Rakowa. Choć łodzianie kiepsko radzili sobie w tym sezonie w Ekstraklasie to na Rakowie wywalczyli cztery punkty. ŁKS wygrał w Łodzi 2:) i zremisował w Bełchatowie z Rakowem 1:1.

Dlatego kibice Rakowa wierzą w zwycięstwo i w to, że Raków wygra z ŁKS-em.

Foto:Gazeta Regionalna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here