fbpx
Strona głównaSportPrzedsezonowa prezentacja piłkarzy Rakowa Częstochowa. Raków pokazał się w... hali Huty Częstochowa

Przedsezonowa prezentacja piłkarzy Rakowa Częstochowa. Raków pokazał się w… hali Huty Częstochowa

Raków Częstochowa w sobotę meczem z mistrzem Polski Legią Warszawa rozpoczyna nowy sezon w PKO BP Ekstraklasie. W środę w jednej z hal Huty Częstochowa, w przeszłości wieloletniego sponsora drużyny, odbyła się prezentacja piłkarzy i całej drużyny Rakowa.

Raków Częstochowa dotychczas przeprowadzał prezentacje drużyny w różnych miejscach. Działacze i piłkarze spotykali się m.in. w amfiteatrze na Promenadzie im. Czesława Niemenda czy też na Placu Biegańskiego. Tym razem z uwagi na obostrzenia sanitarne nie było spotkania z fanami i kibicami w plenerze. Działacze i marketingowcy Rakowa wymyślili, że tym razem drużyna ze sztabem szkoleniowym zaprezentuje się… w Hali Konstrukcji Stalowych Huty Częstochowa. W przeszłości Raków był bardzo mocno związany z Hutą Częstochowa, która była także sponsorem częstochowskiego klubu.

Tak więc w sezonie 2020/21, w którym Raków ma świętować 100-lecie klubu (2021 rok), piłkarze powrócili do przeszłości i w murach starej hali zaprezentowali się swoim kibicom. Wydarzenie z powodu obostrzeń sanitarnych odbyło się bez udziału kibiców, a transmitowane było w internecie w mediach Rakowa Częstochowa.

Przedsezonowa prezentacja piłkarzy Rakowa Częstochowa. Raków pokazał się w... hali Huty Częstochowa 1

Działacze Rakowa dziękują firmie Sunningwell International Polska za udostępnienie obiektu na czas prezentacji.

Foto: nadesłane przez Raków Częstochowa

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here