fbpx
Strona głównaPolecane"Radosna Wielkanoc dla każdego". Częstochowska Fundacja Chrześcijańska "Adullam" zachęca do pomocy!

“Radosna Wielkanoc dla każdego”. Częstochowska Fundacja Chrześcijańska “Adullam” zachęca do pomocy!

Trwa internetowa zbiórka, którą prowadzi Fundacja Chrześcijańska “Adullam”. Celem jest przygotowanie paczek, które zostaną rozdane potrzebującym podczas „Śniadania Wielkanocnego”.

Tegoroczne „Śniadanie Wielkanocne” organizowane przez Fundację Chrześcijańską „Adullam” odbędzie się tradycyjnie w Wielką Sobotę, 16 kwietnia w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (przy ul. Targowej 29). Wydarzenie przeznaczone będzie dla ok. 350 osób. Organizatorzy deklarują również gotowość wsparcia osób z Ukrainy.

Przygotowane zostaną także paczki skierowane do osób starszych, samotnych, bezdomnych, które nie będą mogły osobiście przyjść na “Śniadanie Wielkanocne”. Szacunkowa wartość części produktów do jednej paczki to ok. 50 zł. W każdej paczce znajdą się także tradycyjne potrawy przygotowane w kuchni Adullam. Każda z osób objętych wsparciem w ramach „Śniadania” otrzyma paczkę ze świątecznymi potrawami oraz artykułami spożywczymi.

"Radosna Wielkanoc dla każdego". Częstochowska Fundacja Chrześcijańska "Adullam" zachęca do pomocy! 1
fot. Fundacji Chrześcijańskiej “Adullam”

W rozwożeniu paczek do podopiecznych na terenie miasta Częstochowy pomogą wolontariusze oraz partnerzy Partnerstwa na Rzecz Aktywności Lokalnej „Stare Miasto – Nowe Życie”.

Do uzupełnienia paczki świątecznej organizatorzy potrzebują m.in. cukru, kasz, ryżu, makaronów, oleju czy konserw. Środki na ich zakup fundacja próbuje pozyskać za sprawą internetowej zbiórki organizowanej za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

"Radosna Wielkanoc dla każdego". Częstochowska Fundacja Chrześcijańska "Adullam" zachęca do pomocy! 2
fot. Fundacji Chrześcijańskiej “Adullam”

-Przy galopujących cenach przygotowanie paczki jest coraz trudniejsze, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w zakupie produktów – koszt jednej paczki to około 50 zł. Po Waszej stronie jest decyzja jaką kwotą nas wspomożecie, każda złotówka jest na wagę złota – naprawdę – zachęca fundacja.

Zbiórka prowadzona jest pod hasłem “Radosna Wielkanoc dla każdego” (można ją znaleźć TUTAJ). Celem jest zebranie 5 tys. zł. Do paczek dla potrzebujących można się dorzucać do 14 kwietnia.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -