fbpx
Strona główna Polecane Radomsko odwołuje wydarzenia i imprezy kulturalne

Radomsko odwołuje wydarzenia i imprezy kulturalne

Radomsko jest kolejnym miastem, w którym z powodu zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa odwołano wiele planowanych na ten miesiąc wydarzeń.
Miasto rezygnuje z zaplanowanej na 20 marca wielkiej akcji sprzątania Radomska, która miała się odbyć pod hasłem: „Razem sprzątamy – Radomsko zmieniamy”. Nie odbędzie się również planowany na 15 marca piknik ekologiczny „Eko niedziela”.
Z niektórych imprez rezygnuje również Miejski Dom Kultury w Radomsku. Ponieważ sytuacja jest dynamiczne, MDK będzie na bieżąco informował, jakie wydarzenia wypadają z kalendarza wydarzeń kulturalnych. Na razie stałe zajęcia i seanse w kinie nie zostały odwołane, ale wiadomo już, że dystrybutorzy dwóch filmów, które miały być pokazywane w radomszczańskim kinie w marcu, zostały przełożone. Chodzi o obrazy „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Skłodowska”, które miały wejść do kin w piątek 13 marca i w piątek 20 marca.
Zgodnie z zaleceniami Łódzkiego Kuratora Oświaty odwołano wszystkie wycieczki szkolne, a także wyjazdy do kin czy teatrów. Wstrzymano również wizyty w szkołach uczniów innych placówek oświatowych.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here