Radomsko na jeden wieczór stanie się stolicą boksu

0
398
mat. UM w Radomsku

Tymex Boxing Night już 26 listopada w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku.

Ponad 2,5 roku trwa rozbrat Radomska ze sportami walki. Podczas III Radomszczańskiej Gali Sportów Walki Robert Parzęczewski był gościem honorowym jako młodzieżowy mistrz świata w boksie. Tym razem jednak stanie w ringu przed radomszczańską publicznością w walce a Tarasem Golovashchenko. Transmisja walki na żywo będzie transmitowana w TVP Sport.

Robert Parzęczewski radomszczańskiej publiczności jest dobrze znany, częstochowianin jest bardzo związany z Radomskiem. Znajomości z lokalnymi fighterami czy osobowościami sportów przez wspieranie biznesu i solidna baza kibiców. 26 listopada wystąpi w ramach 19. Tymex Boxing Night w walce wieczoru z przeciwnikiem z Ukrainy Tarasem Golovashchenko, który sprawił bardzo dużą niespodziankę podczas walki w Niemczech o pas IBO w kategorii superśredniej. Walka odbędzie się w Radomsku w Miejskiej Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej  nr 6. Walki będzie można oglądać na żywo na antenie TVP Sport.

Radomsko na jeden wieczór stanie się stolicą boksu 1
mat. ebilet.pl

W czasie bokserskiego wieczoru będzie można zobaczyć także idącego jak burza, który nie boi się wyzwań, niepokonanego Tomasza Nowickiego (9-0). Po efektownym nokaucie powróci Kamil “Kundzia” Kuździeń (6-0). Na ringu zaprezentuje się także głodny krwawej bitki, bijok walk na gołe pięści, finalista hitowej gali GROMDA, Patryk “Gleba” Tołkaczewski. Będzie można zobaczyć również starcie dwóch światów. Zawodowy oraz niepokonany pięściarz Oskar Wierzejski, który stanie do walki z weteranem i zwycięzcą wakacyjnego turnieju GROMDA Łukaszem “Brodaczem” Załuską. Polsko-polskie starcie, czyli to co kibice kochają najbardziej.

Radomsko na jeden wieczór stanie się stolicą boksu 2
mat. sport.tvp.pl

Bilety już są dostępne na portalu ebilet.pl, w cenie od 100 zł.

Gala odbędzie 26 listopada o godzinie 20.00.

K KIK