fbpx
Strona głównaSportUdane występy zawodników Quick Shot Kickboxing w Pucharze Polski 2023

Udane występy zawodników Quick Shot Kickboxing w Pucharze Polski 2023

Klub Quick Shot Kickboxing z Częstochowy świętuje swoje najnowsze osiągnięcia po udziale w Pucharze Polski 2023. Podopieczni trenera Łukasza Wabnica zaprezentowali dobrą formę, determinację i wolę walki, a Oliwia Kucharzewska wraca z Węgrowa z Pucharem Polski w kategorii Junior -50 kg.

Udane starty zaliczyli zawodnicy częstochowskiego klubu Quick Shot Kickboxing podczas Pucharu Polski Light Contact Kadetów Młodszych, Kadetów Starszych i Juniorów, który odbywał się w ubiegły weekend w Węgrowie. Opiekę trenerską zapewniał Łukasz Wabnic, rolę kierownika wyjazdu pełniła Martyna Wabnic, zaś sekundantem był Artur Kucharzewski.

Oto, jak nasi reprezentanci podsumowali swoje występy.

Roman Gryszczuk, kadet starszy +69 kg (III miejsce) – Najbliższy start w zawodach planuję za rok, ale oczywiście stale będę trenował. Mam 13 lat i do 15. roku życia jeszcze będę w kategorii kadet starszy, więc moje szanse na zdobycie Pucharu są duże.

Oliwia Kucharzewska, Junior -50 kg (zdobywczyni Pucharu Polski) – Po zdobyciu Pucharu Polski w light-contact mam ambicje do sprawdzenia się w innych formułach. Teraz na treningach popracujemy nad technikami wykorzystywanymi w pointfighting, ale najbardziej kocham fullcontact.

Bartłomiej Marianowski, Junior -79 kg (III miejsce) – Po obejrzeniu swojego debiutanckiego startu śmiało stwierdzam, że wypadłem lepiej niż myślałem. Uczestnictwo w walkach sprawia mi większą frajdę.

Dawid Cieplak, Kadet starszy -47 kg – Za dużo siły na Pucharze wkładałem w swoje ciosy. Mam duże ambicje i dużo zrobię, aby dopiąć swego.

Antonii Zyza, Kadet starszy -47 kg (III miejsce) – Na mistrzostwach Śląska zawalczę bardziej agresywnie. Teraz czas na złoto.

Dumę z postawy zawodników, którzy pomimo trudnych warunków pokazali ogromne serce do walki,  wyraziła kierownik wyjazdu – Martyna Wabnic.

Trener Łukasz Wabnic zdradza nam swój główny cel jako szkoleniowca – Z determinacją i pasją do sportów i sztuk walki, dążę do zasilenia kadry Polski w kickboxingu formuły full contact jednym ze swoich zawodników. Występy zarówno w Pucharze Polski, jaki i podczas grudniowych mistrzostw Śląska są kolejnymi krokami w drodze do osiągnięcia tego celu.

Klub Quick Shot Kickboxing wspierają: Toscana, Korona, Nowakowski Transport z Poraja, R&A Capital Group, Servis System Tomasz Sekret, Yanoskyy, Drem Wood, Firma Wabio i Aperto.

Aby dołączyć do klubu wystarczy przyjść na trening do D.H. Pasaż przy al. NMP 12C.

red., mat. Quick Shot Kickboxing

Czytaj także: Siatkarze Exact Systems Hemarpol tym razem pokonali w Plus Lidze Skrę Bełchatów!

Udane występy zawodników Quick Shot Kickboxing w Pucharze Polski 2023 1
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie