fbpx
Strona głównaSportW sobotę i niedzielę przy Galerii Jurajskiej zagości siatkówka plażowa. Będzie III...

W sobotę i niedzielę przy Galerii Jurajskiej zagości siatkówka plażowa. Będzie III Puchar Śląska

III Puchar Śląska w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn odbędzie się w sobotę i niedzielę w Częstochowie. Przyjadą najlepsze plażowiczki i najlepsi plażowicze z województwa śląskiego. Będą też grały lokalne pary z Częstochowy i regionu.

Organizatorem dwudniowego turnieju III Puchar Śląska w siatkówce plażowej jest KU AZS Politechniki Częstochowskiej. – Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki plażowej na te dwa turnieje – mówi prezes KU AZS PCz Adam Stępniak. – Na pewno zobaczymy wiele ciekawych zagrań. Emocji nie powinno zabraknąć.

Impreza już po raz trzeci odbędzie się na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych przy Galerii Jurajskiej. Galeria Jurajska jest współorganizatorem turnieju.

– To impreza ogólnopolska i tak jest zgłoszona – dodaje Sędzia Główny Marcin Dobrzański, jednocześnie wiceprezes KU AZS Politechniki Częstochowskiej. – Zagrają w niej też pary spoza województwa śląskiego.

W sobotę zagrają panie, a w niedzielę panowie. Początek zmagań zaplanowano w sobotę i w niedzielę na godz. 10.

W sobotę i niedzielę przy Galerii Jurajskiej zagości siatkówka plażowa. Będzie III Puchar Śląska 1

Wśród pań zagrają m.in.: Natalia Kowalik z Olgą Langier, Aneta Grabińska i Kinga Woszczyńska, Martyna Chmielewska i Klaudia Oleksiak, Karolina Wróbel i Aleksandra Smykla. Wśród panów na piasku będzie można zobaczyć m.in. dobrze znanych w mieście plażowiczów: Oskara Hermana i Aleksandra Niczke.

Foto: Archiwum trenerów

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here