Przeżyli ze sobą pół wieku

0
252

W Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach odbyła się niezwykle miła uroczystość. Swój jubileusz 50-lecia pożycia świętowali mieszkańcy gminy Żarki.
Jubileusz zorganizowany został przez Urząd Stanu Cywilnego w Żarkach. Do udziału w uroczystości zaproszono: Halinę i Eugeniusza Bożków, Halinę i Bogusława Witczyków, Krystynę i Wacława Radoszów, Danutę i Alojzego Zielińskich, Małgorzatę i Stanisława małż. Jaskólskich, Grażynę i Lesława Bednarskich, Wiesławę i Witolda Nowakowskich, Barbarę i Czesława małż. Skorków, Jadwigę i Ryszarda Starczewskich, Elżbietę i Stanisława Chwastków, Krystynę i Tadeusza Kruczyków, Michalinę i Jana Podsiedlików, Barbarę i Jerzego Kaczmarzyków, Wiesławę i Jana Siekierskich Adelę i Jana Kot, Krystynę i Edwarda Dworaków, Halinę i Stanisława Słaboszów oraz Zofię i Mieczysława Skrzypczaków.

Przeżyli ze sobą pół wieku 1
  • Nie wszyscy mogli się stawić ze względu na stan zdrowia – informuje Joanna Jarosz, kierownik USC w Żarkach.
    Ci, którzy przybyli na uroczystość otrzymali medale, które Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznaje Prezydent RP oraz kwiaty. Medale wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski wraz z zastępcą Jakubem Grabowskim. W spotkaniu także wzięły udział sekretarz Gminy Dominika Horoszko i radna Jolanta Cichoń, wśród jubilatów był radny Alojzy Zieliński.
    Fot. Weronika Woźniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here