fbpx
Strona głównaBiznesPrzedsiębiorcy się buntują i mimo zakazów rządowych otwierają swoje firmy, także w...

Przedsiębiorcy się buntują i mimo zakazów rządowych otwierają swoje firmy, także w Częstochowie

Przedsiębiorcy się buntują i mimo zakazów rządowych otwierają swoje firmy, także w Częstochowie. Jutro gości od godziny 12 zaczyna przyjmować Gospoda „Złoty Garniec”, a już dzisiaj, od godziny 17 otwiera się zlokalizowana na Tysiącleciu Restauracja 68.

W całym kraju na wznowienie działalności decyduje się coraz więcej firm. Są to głównie lokale gastronomiczne i hotele. Do „buntowników” przyłączają się także inne branże. Ruszyła ogólnopolska akcja #otwieramy. Przedsiębiorcy stworzyli także „Interaktywną mapę wolnego biznesu” (https://newsmap.pl/biznes/?fbclid=IwAR2PlNGt6VdhFgZfnnFZFPyp_rQwBhO8xV_yyx15lykA7zg75mKfl18R44g)

Przedsiębiorcy się buntują i mimo zakazów rządowych otwierają swoje firmy, także w Częstochowie 1

Na bieżąco zaznaczane na niej są te firmy, które zdecydowały się na wznowienie działalności mimo rządowych obostrzeń.

  • Jeśli otwierasz biznes w pełnym zakresie działalności lub chcesz wyjść z podziemia i ogłosić, że działasz na pełnych obrotach szerszemu spektrum klientów – ogłoś to na naszej INTERAKTYWNEGO MAPIE WOLNEGO BIZNESU! – zachęcają autorzy mapy.
  • Jak zaznaczają, na swojej stronie umieszczają jedynie „ usługodawców, którzy działają w pełnym zakresie działalności, czyli tak jak przed lockdownem.”

Jak deklarują przedsiębiorcy, otwierają oni swoje firmy, bo jeśli tego szybko nie zrobią, zbankrutują.

Tak swoją decyzję tłumaczyli na przykład właściciele „Złotego Garnca” (pisaliśmy o tym w środę).

Swoją decyzję ogłosili na Facebooku. Podobnie zrobili właściciele Restauracji 68. Oni również z mediach społecznościowych zakomunikowali ponowne otwarcie.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here