fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeProblem z akumulatorem? Zadzwoń do Straży Miejskiej

Problem z akumulatorem? Zadzwoń do Straży Miejskiej

 

Częstochowska Straż Miejska od 2012 roku pomaga kierowcom, którzy mają problem z uruchomieniem akumulatorów w swoich autach. Strażnicy miejscy dysponują urządzeniem rozruchowym, które szczególnie przydaje się w mroźne dni.

Częstochowscy strażnicy miejscy od 2012 roku pomagają mieszkańcom Częstochowy urządzeniem rozruchowym przy „odpalaniu” aut. Aby strażnicy miejscy przyjechali do kierowcy i pomogli w uruchomieniu pojazdu musi być spełniony jeden podstawowy, ale bardzo ważny warunek. Dyżurny Straży Miejskiej musi mieć wolny patrol, który w tym czasie nie będzie zadysponowany do ważniejszych zgłoszeń. Jeśli nie będzie zgłoszeń dotyczących osób bezdomnych, bójek, kradzieży, smogu, aktów wandalizmu itp. to strażnicy miejscy na pewno przyjadą i pomogą. Jeśli dyżurni nie będą mieć wolnego patrolu kierowcy powinni poprosić o pomoc kogoś znajomego lub firmy, które trudnią się pomocą w podobnych sytuacjach.

Przyjazd częstochowskich strażników miejskich jest bezpłatny. Pomoc oferowana jest tylko na terenie Częstochowy. Dyżurni Straży Miejskiej nie przyjmują też tzw. „zamówień” na określoną godzinę.

Tel. alarmowy do Straży Miejskiej – 986.

(red.)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -