fbpx
Strona głównaSportPrezes Rakowa Wojciech Cygan wiceprezesem w PZPN! Nowym szefem Cezary Kulesza

Prezes Rakowa Wojciech Cygan wiceprezesem w PZPN! Nowym szefem Cezary Kulesza

Piłkarze Rakowa Częstochowa w czwartek rozpoczną walkę o awans do fazy grupowej Pucharu Konferencji UEFA z belgijskim KAA Gent, a tymczasem prezes Rakowa Wojciech Cygan został w środę wybrany na wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zawodnicy Rakowa są na ustach całej piłkarskiej Polski i walczą z belgijskim KAA Gent o awans do fazy grupowej Pucharu Konferencji UEFA. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek w Bielsku Białej, a rewanż 26 sierpnia w Gandawie. Tymczasem w środę odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Sprawdziło się to, o czym w środowisku piłkarskim dyskutowano od dawna. Wiceprezesem PZPN został prezes Rakowa Wojciech Cygan. Będzie wiceprezesem PZPN ds. piłkarstwa profesjonalnego.

Nowym prezesem PZPN został Cezary Kulesza. W trakcie obrad wybrano również wiceprezesów. Oprócz wiceprezesa Cygana są nimi: Henryk Kula (ds. organizacyjno-finansowych), Maciej Mateńko (ds. szkoleniowych), Mieczysław Golba (ds. zagranicznych) i Adam Kaźmierczak (ds. piłkarstwa amatorskiego).

MR-K

Foto: AK

Prezes Rakowa Wojciech Cygan wiceprezesem w PZPN! Nowym szefem Cezary Kulesza 1
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here