fbpx
Strona główna Polecane Pracownicy pomocy społecznej robią zakupy potrzebujących

Pracownicy pomocy społecznej robią zakupy potrzebujących

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy w Żarkach robi zakupy seniorom oraz osobom, które z powodu obecnej sytuacji epidemicznej nie mogą wychodzić z domów. Zwrócił się również do mieszkańców gminy, aby zgłaszali przypadki starszych, samotnych i niepełnosprawnych osób, które nie mogą liczyć na pomoc rodzin czy znajomych.
Pracownicy żareckiego Ośrodka zrobią zakupy składające się z podstawowych artykułów spożywczych i higienicznych oraz środków czystości – w ilościach niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania — powiedziała nam Katarzyna Kulińska-Pluta z żareckiego samorządu. – Żeby umożliwić pomoc jak największej liczbie osób, zakupy powinny być ograniczone do niezbędnych artykułów, a ich wartość nie powinien przekraczać 150 złotych. Koszt zakupów pokrywa zainteresowana osoba.
Zgłoszenia o osobach, które potrzebują pomocy pracowników opieki społecznej można przekazywać pod numer telefonu 34 313 00 85, e-mail: [email protected] od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 13. Zakupy będą dostarczane w dni robocze – od godz. 10 w następnym dniu po zgłoszeniu.

  • Wszyscy znajdujemy się obecnej w niecodziennej i trudnej sytuacji, dlatego zachęcamy mieszkańców gminy, aby w miarę swoich możliwości pomagali osobom starszym, niepełnosprawnym i samotnym, które na czas zagrożenia koronawirusem powinny pozostać w domu — apeluje żarecki samorząd.
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here