fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaEdukacjaCzęstochowska Pracownia Tworzywo zaprasza 2 kwietnia na wielkanocne warsztaty artystyczne

Częstochowska Pracownia Tworzywo zaprasza 2 kwietnia na wielkanocne warsztaty artystyczne

W niedzielę, 2 kwietnia w lokalu „Paśnik” odbędą się wielkanocne warsztaty artystyczne. Zaprasza na nie Pracownia Tworzywo. Zajęcia potrwają trzy godziny, dobra i kreatywna zabawa gwarantowana, a rezerwacja miejsc możliwa jest do 27 marca.

To kolejna propozycja, którą przygotowała częstochowska Pracowania Tworzywo (o bożonarodzeniowej edycji pisaliśmy TUTAJ). Tym razem pora na „Warsztaty z wielkanocnym zającem”, które odbędą się w niedzielę, 2 kwietnia w gościnnych progach lokalu Paśnik przy ul. Kopernika 71. Start zaplanowano na godz. 10.

Na milusińskich czekają 3 godziny kreatywnej i twórczej zabawy wypełnionej wielkanocnym klimatem, smakiem i zapachem. Przed jakimi zadaniami staną?

Częstochowska Pracownia Tworzywo zaprasza 2 kwietnia na wielkanocne warsztaty artystyczne 1
mat. Pracownia Tworzywo

Najpierw przygotują czekoladowego zająca. Słodkie arcydzieło wyczarowane zostanie przy pomocy foremki w kształcie zajączka, a bazę stanowić będzie mleczna czekolada i mnóstwo pysznych dodatków.

Potem przyjdzie pora na wielkanocne ozdoby. Pierwszą z nich będą baranki wykonane z prawdziwej wełny, które przyozdobią każdy świąteczny stół. Z kolei z wydmuszek po jajkach dzieci stworzą zielniki, w których wykiełkuje rzeżucha.

Wszystkie wykonane przez siebie rzeczy uczestnicy zajęć zabiorą oczywiście ze sobą.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 150 zł. To oferta dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapytać o ostatnie miejsca. Ich rezerwacja możliwa jest tylko do 27 marca. Szczegółowe informacje: [email protected], tel. 793 222 154.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -