fbpx
Strona główna Polecane Potrącił rowerzystkę i uciekł

Potrącił rowerzystkę i uciekł

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Lipiu. 39-letni kierowca potrącił jadącą na rowerze kobietę i uciekł, nie udzielając jej pomocy.


Do zdarzenia doszło na ul. Częstochowskiej w Lipiu. Jadąca rowerem 43-letnia kobieta została potrącona przez osobowego peugeota. Poszkodowana została przewieziona do częstochowskiego szpitala. Na szczęście jej obrażenie nie były groźne.


Jak się okazało, sprawcą wypadku był 39-letni mężczyzna, także mieszkaniec Lipia. W jego ustaleniu pomogły zeznania świadków wypadku. Powiadomili oni policję o zdarzeniu, informując, że kierowca ciemnego peugeota uciekł z miejsca wypadku.


Wstępne badanie kierowcy wykazało, że w chwili wypadku był on pod wpływem alkoholu. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do szczegółowych badań.


Jakie zarzuty zostaną postawione kierowcy, okaże się, gdy będą znane wszystkie ustalenia śledczych i opinie biegłych. Już teraz wiadomo, że 39-latek na pewno odpowie za ucieczkę z miejsca zdarzenia drogowego.

(Źródło: KPP Kłobuck)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here