fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecanePoszukajmy dla nich dobrego domu

Poszukajmy dla nich dobrego domu

Dzisiaj kolejna prezentacja bezdomnych czworonogów, które niecierpliwie czekają na dom i kochającego człowieka.

Wraz ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt liczymy na Państwa odzew.

Baron

 • Rok urodzenia: 2015
 • Rasa: europ.
 • Numer karty: 42/20
 • Boks: DK LS 2
 • Płeć: męska
 • Umaszczenie: czarny
 • Sterylizacja/kastracja: tak
Poszukajmy dla nich dobrego domu 1

Baron trafił do Schroniska dnia 30.03.2020 r. Niestety, trafił tam po wypadku, miał poważny uraz okolicy miednicy, w wyniku którego nie posiada pełnej sprawności. Potrafi samodzielnie chodzić, ale ma pewne ograniczenia w ruchu. Dlatego, ze względu na jego bezpieczeństwo, może być wyłącznie kotem niewychodzącym. Potrzebuje również stałej kontroli opróżniania pęcherza – czasem może wyniknąć potrzeba manualnego opróżnienia pęcherza. Oprócz tego Baron nie przyjmuje żadnych leków.

Baron jest cudownym, niezwykle przytulaśnym i bardzo grzecznym kocurem. Głośnym miauczeniem domaga się kontaktu z człowiekiem. Dlatego nazywamy go też Mruczusiem. Ma super apetyt. W stosunku do innych kotów łagodny, nigdy dominujący ani zaczepny. Bardzo szybko skradł serca wszystkich kocich wolontariuszy.

Pomimo przebytego urazu radzi sobie ze wskakiwaniem i zeskakiwaniem z drapaka. Nie traci nadziei na nowy, kochający i wyrozumiały dom, który zakocha się w nim bez względu na jego niepełnosprawność. A może właśnie dlatego?

Przed adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.

Kontakt w sprawie adopcji:

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/  


SOCHA

 • Rok urodzenia: 2007
 • Rasa: mieszaniec
 • Numer karty: 23/12
 • Boks: O 6
 • Płeć: żeńska
 • Wielkość: średnia
 • Umaszczenie: wilczaste
 • Sterylizacja/kastracja: tak
Poszukajmy dla nich dobrego domu 2

Socha jest obecnie najdłużej przebywającym w Schronisku psiakiem.

Została odebrana właścicielom. To sympatyczna, grzeczna i przyjazna sunia. Ogólnie raczej zdystansowana i nienatarczywa, ale przy nowym właścicielu na pewno stanie się bardziej otwarta. Na spacerach grzecznie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie dlatego będzie idealnym kompanem dla każdego, kto zechce ją pokochać i dać jej dom.
Czeka na nową szansę od 06.01.2012 r., a więc już prawie 9 lat!!!

Niestety u Sochy zdiagnozowano zmiany rozrostowe w obrębie wątroby, sunia potrzebuje spokojnego domu. Właściciel musi liczyć się z możliwością nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Obecnie Socha czuje się dobrze, wyniki ma prawidłowe. Szuka domu odpowiedzialnego – jest przeznaczona do adopcji warunkowej. Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.

Kontakt w sprawie adopcji:

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/  


Mela

– ok. 1-1,5 roczna kotka

Poszukajmy dla nich dobrego domu 3

– wysterylizowana

Łagodna lekko wycofana koteczka. Delikatna z miękkim króliczym futrem. Czysta, ma dobry apetyt, jest towarzyska dla ludzi i zwierząt. Lubi kocie zabawki i laserek. Od kiedy dowiedziała się do czego służy kocyk, skwapliwie korzysta przytulając się do ręki i domagając pieszczot.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym i z niecierpliwością czeka na dobry i kochający dom.

Kontakt w sprawie adopcji:

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected]

tel. 500 227 808 lub 692 061 510

Dasza

Poszukajmy dla nich dobrego domu 4

ur. 05.2020r.

Dasza to jedna z sześciorga kociąt, którymi w lipcu tego roku zaopiekowało się Stowarzyszenie Częstochowa Dla Zwierząt. Mamy kociąt zostały wykastrowane i wypuszczone w miejscu bytowania – czyli na terenie ogródków działkowych. O pomoc kociętom poprosili emeryci, którzy obawiali się, że nie podołają dalszej opiece nad tak dużą gromadką…

Pięcioro z kociego rodzeństwa ma już domy stałe i cudownych opiekunów.  Daszeńka została sama i… czeka 🙁 

Jest odrobaczona, zaszczepiona dwukrotnie, pięknie korzysta z kuwety. 

Delikatna, nieco nieśmiała. Kocie dziecko o pięknym białym futerku w cudowne szare łatki. Najpiękniejsze kocie uszy świata – to nasza Daszeńka.

Kontakt w sprawie adopcji:

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected]

tel. 500 227 808 lub 692 061 510

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -