fbpx

Już dzisiaj Częstochowskie Kino Samochodowe na Starym Mieście

Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa, Stowarzyszenie Częstokocham, Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Dom Kultury w Częstochowie zapraszają wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków na samochodowy seans filmowy.

Dzięki głosom oddanym przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Stare Miasto w ubiegłorocznym głosowaniu budżetu obywatelskiego projekcja filmowa dla zmotoryzowanych odbędzie się 23 października 2020 roku o godzinie 18:30 na terenie Szkole Podstawowej nr 35 w Częstochowie.

Wyświetlony zostanie polski film „Jesteś Bogiem”:

”Film w reżyserii Leszka Dawida. Trzej przyjaciele, Magik, Rahim i Fokus, zakładają grupę Paktofonika. Nie podejrzewają, że ich utwory zmienią oblicze polskiego hip-hopu, stając się głosem młodego pokolenia” – cyt. filmweb.pl.

Już dzisiaj Częstochowskie Kino Samochodowe na Starym Mieście 2
Fot: filmweb.pl

Przybyłe auta będą ustawiane przez organizatorów, dlatego ważny jest wcześniejszy przyjazd na wydarzenie. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona. Organizator ma prawo nie wpuścić wszystkich samochodów.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad w czasie seansu:

  • bezwzględny zakaz wysiadania z samochodu;
  • każdy z uczestników wydarzenia powinien mieć ze sobą maseczkę;
  • wyłączenie wszelkich świateł w samochodzie.

Również bardzo ważne! Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe. Na początku seansu wyświetlona zostanie częstotliwość, na którą należy ustawić radio samochodowe.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie darmowe.

Już dzisiaj Częstochowskie Kino Samochodowe na Starym Mieście 3
Fot: Event