fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecanePoświąteczna zbiórka. Planujesz kupić choinkę doniczkową? Na wiosnę może już rosnąć na...

Poświąteczna zbiórka. Planujesz kupić choinkę doniczkową? Na wiosnę może już rosnąć na terenie Częstochowy

„Poświąteczna zbiórka choinek doniczkowych” to pomysł Fundacji Rething Częstochowa oraz Częstochowskiego Alarmu Smogowego. – Daj swojej choince drugie życie po świętach! – namawiają oni tych, którzy planują kupić na tegoroczne święta drzewko w doniczce.

„Poświąteczna zbiórka choinek doniczkowych” odbędzie się w Częstochowie w dniach 28 grudnia – 9 stycznia 2021 r. W sklepie Lepszy Klimat (ul. Szymanowskiego 1) przyjmowane będą doniczkowe drzewka choinkowe. Jednak wyłącznie te, które przebywały w ogrzewanych pomieszczeniach nie dłużej niż trzy tygodnie, z dala od źródła ciepła i były regularnie podlewane).

Sklep Lepszy Klimat to Charytatywny Sklep Fundacji Rething, która to razem z Częstochowskim Alarmem Smogowym odpowiada za akcję.

– W okresie wiosennym będziemy je sadzić na terenie miasta. Wpłyń na lepszy klimat Częstochowy i nie wyrzucaj swojego iglaka. Już dziś zapraszamy na wspólne, wiosenne sadzenie choinek! – zachęcają inicjatorzy zbiórki na Facebooku.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmówienia przyjęcia choinek, których stan uniemożliwiłby ich przechowanie do wiosny do czasu sadzenia, np. wysuszonych, z uszkodzoną bryłą korzeniową lub takich, które wypuściły wiosenne pędy.

– Daj swojej choince drugie życie po świętach! – apelują organizatorzy.

Więcej o Fundacji Rething Częstochowa można przeczytać na stronie www.facebook.com/rethingczestochowa

Redakcja

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -