fbpx
Strona głównaPolecanePosiadali narkotyki, teraz mają kłopoty

Posiadali narkotyki, teraz mają kłopoty

Do aresztu trafił 36-letni częstochowianin, a 29-letni mieszkaniec Rędzin ma dozór policyjny. Pierwszy za handel narkotykami może spędzić w więzieniu nawet 10 lat, drugiemu za posiadania środków odurzających grożą trzy lata pozbawienia wolności.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Kryminalni z Częstochowy uzyskali informację o mężczyźnie, który w samochodzie osobowym miał handlować narkotykami– przekazała KMP w Częstochowie. – W sobotę zauważyli BMW zaparkowane przed centrum handlowym w Częstochowie. W środku siedział znany im 36-latek z Częstochowy i dwóch innych młodych mężczyzn. W wyniku przeszukania funkcjonariusze znaleźli łącznie 430 działek amfetaminy i porcję marihuany.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły postawić 36-latkowi zarzut posiadania i sprzedaży narkotyków. Za te czyny grozi częstochowianinowi do 10 lat więzienia. Zarzuty usłyszał również 29-latek w Rędzin, który kupił od częstochowskiego dilera narkotyki. On odpowie za posiadanie środków odurzających.

Decyzją sądu 36-letni częstochowianin handlujący narkotykami trafił do aresztu na 2 miesiące, a 29-latek został objęty policyjnym dozorem.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here