fbpx
Strona głównaSportPorażka tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD we Wrocławiu. Ale są 3. w...

Porażka tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD we Wrocławiu. Ale są 3. w tabeli ekstraligi

Nie udał się wyjazd tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD do Wrocławia na mecz z KU AZS UE. Częstochowianki przegrały 2:3, a jedyne punkty zdobyła niezawodna Tetiana Bilenko.

Spotkanie rozpoczęło się od porażki Roksany Załomskiej z Natalią Bajor 2:3 i gospodynie objęły prowadzenie 1:0. Szybko wyrównała Bilenko, która pokonała 3:0 Annę Węgrzyn. W trzeciej partii dnia Katarzyna Węgrzyn ograła Sandrę Wabik 3:1 i AZS UE Wrocław ponownie objął prowadzenie w meczu 2:1. Na 2:2 wyrównała Bilenko. Tym razem pokonała Natalię Bajor 3:1.

O zwycięstwie w meczu zadecydował piąty mecz. Przy stole stanęły: Anna Węgrzyn z AZS UE Wrocław i Roksana Załomska z Bebetto AZS UJD. Spotkanie było bardzo zacięte. Ostatecznie 3:2 wygrała reprezentantka gospodarzy, która zapewniła też zwycięstwo w całym meczu 3:2.

Po 17 kolejkach Bebetto AZS UJD ma na koncie 37 punktów i zajmuje 3. miejsce w tabeli ekstraligi. Do 2. SKTS Sochaczew częstochowska drużyna traci 2 punkty, a nad 4. KU AZS UE Wrocław ma 1 punkt przewagi.

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały 3 kolejki. Częstochowskie tenisistki stołowe zagrają jeszcze z drużynami z Nadarzyna, Białegostoku i Lidzbarka Warmińskiego.

Foto: Materiały prasowe klubu

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -