Porażka siatkarzy Eco-Team AZS Stoelzle w ostatni meczu sezonu. Ale jest utrzymanie w 2. lidze…

W ostatnim meczu sezonu w 2 lidze siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa przegrali w Hali Polonia z Ikarem Legnica 0:3. Częstochowianie utrzymanie zapewnili sobie tydzień temu…

Już pierwszy set przegrany przez gospodarzy 25:14 pokazał, że o dobry wynik może być trudno. Ikar walczył o jak najwyższe miejsce przed play-off, a dla częstochowian był to ostatni mecz w sezonie i pożegnanie z kibicami. Eco-Team AZS utrzymanie w 2 lidze zapewnił sobie w przedostatniej kolejce.

W dwóch kolejnych partiach było trochę lepiej, ale porażki do 18 w drugim i trzecim secie sprawiły, że goście szybko i łatwo wygrali w Częstochowie.

Partnerami relacji sportowych są:

DMK Invest materiały budowlane Konopiska

Targi budowlane wyposażenia wnętrz i nieruchomości

Porażka siatkarzy Eco-Team AZS Stoelzle w ostatni meczu sezonu. Ale jest utrzymanie w 2. lidze... 2