Kolejna porażka siatkarzy Exact Systems Hemarpol w Plus Lidze z niżej notowanym rywalem, ale po walce…

Siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa przegrali w sobotę po walce w Lubinie z KGHM Cuprum 2:3. Po 27. kolejkach Plus Ligi częstochowscy siatkarze mają na koncie 7 zwycięstw i 24 punkty.

Sobotni mecz w Lubinie rozpoczął się od mocnego uderzenia częstochowian. Siatkarze Exact Systems Hemarpol wyszli zmotywowani na mecz i wygrali inauguracyjnego seta do 19. Podopieczni trenera Leszka Hudziaka prowadzili 7:2, 12:8, 17:11 i 23:17. Niestety, ale w drugim secie role się odwróciły. Gospodarze wygrali do 19 i był remis w setach 1:1.

Zacięta walka trwała w 3. partii. Gospodarze wygrali ją na przewagi 26:24 i objęli prowadzenie w meczu 2:1.

Częstochowscy siatkarze nie dawali jednak za wygraną. Wygrali czwartego seta i wyrównali stan meczu na 2:2. Niestety, ale w tie0breaku ponownie lepsi byli gospodarze. Cuprum wygrało 15:12 i mogli cieszyć się ze zwycięstwa 3:2.

Gospodarze, którzy przed meczem tracili do Exact Systems Hemarpol 2 punkty zbliżyli się na 1 punkt.

MR-K, fot: Marek Osuchowski (Exact Systems Hemarpol)

KGHM Cuprum Lubin – Exact Systems Hemarpol Częstochowa 3:2 (19:25, 25:19, 30:28, 22:25, 15:12)

Exact Systems Hemarpol: Kowalski, Sobański, Hain, Dulski, Kogut, Janus, Jaskuła (libero) – Keturakis, Espeland, Borkowski, Schmidt.

Partnerami relacji sportowych są:

Targu budowlane wyposażenia wnętrz i nieruchomości

Kolejna porażka siatkarzy Exact Systems Hemarpol w Plus Lidze z niżej notowanym rywalem, ale po walce... 2