Porażka siatkarek Częstochowianki w Wieliczce

Bez punktów wróciły siatkarki Częstochowianki w meczu I ligi w Wieliczce. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha przegrały 1:3.

Częstochowskie siatkarki dość dobrze rozpoczęły mecz. Wygrały inauguracyjną partię 25:22 i objęły prowadzenie w meczu 1:0. Niestety, drugiego seta oddały do 16 i szybko zrobił się remis.

Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha zaczęły walczyć w trzeciej partii, ale minimalnej lepsze okazały się zawodniczki z Wieliczki i zrobiło się 2:1 w setach dla gospodarzy, a to oznaczało, ze co najmniej 1 punkt zostanie w Wieliczce.

O czwartym secie siatkarki częstochowianki będą chciały jak najszybciej zapomnieć. 14 zdobytych punktów mówi samo za siebie.

Po 3 meczach Częstochowianka ma na koncie 3 punkty.

Solna Wieliczka – KS Częstochowianka Częstochowa 3:1 (22:25, 25:16, 25:23, 25:14)