Porażka koszykarzy AZS Częstochowa w Tarnowskich Górach

Nie udał się wyjazd koszykarzy AZS Częstochowa do Tarnowskich Gór. Częstochowianie przegrali w środę z KKS Ragor 54:90.

Koszykarze AZS Częstochowa rozegrali w środę 13 mecz w tegorocznym sezonie w 2 lidze. Wyjazd do Tarnowskich Gór nie udał się, bo AZS przegrał 54:90. Po pierwszej kwarcie częstochowianie przegrywali 9 punktami. Na przerwę schodzili tracąc do gospodarzy już 23 punkty. Po trzech kwartach KKS Ragor prowadził już 38 punktami. Jedynie w ostatniej części meczu AZS wygrał 15:13 i zniwelował stratę do 36 punktów.

Koszykarze AZS już w niedzielę zagrają w Hali Polonia. O godz. 16 zmierzą się z MCKS Czeladź.

Najwięcej punktów dla AZS zdobył Kamil Nawrot (24). Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził były gracz AZS Nikodem Kowalski, który zdobył 19 punktów.