Porażka koszykarzy AZS Częstochowa w Bielsku-Białej

Nie udał się koszykarzom AZS Częstochowa wyjazd na mecz 2 ligi do Bielska-Białej. Częstochowianie przegrali z Basket Hills 79:98.

W drugiej kolejce 2 ligi AZS Częstochowa grał w Bielsku-Białej z Basket Hills. Częstochowianie w pierwszej kwarcie przegrali 16:25. W drugiej części meczu było jeszcze gorzej. Gospodarze wygrali 27:13 i na przerwę schodzili prowadząc 52:29.

Częstochowianie jedynie w trzeciej kwarcie okazali się lepsi od gospodarzy. Koszykarze AZS wygrali trzecią część meczu 6 punktami i zniwelowali straty na 27 punktów przed ostatnią kwartą.

W ostatnich 10 minutach bielszczanie wygrali 25:23 i mecz 98:79. Była to druga porażka AZS-u w sezonie.

W częstochowskiej drużynie tym razem najlepiej punktował Kacper Hajduś, który rzucił 21 punktów. Po 15 punktów zdobyli Dawid Szulc i Kamil Nawrot.

W trzeciej kolejce AZS Częstochowa zagra 8 października u siebie z TS Wisłą Kraków.