fbpx
Strona główna Sport Tenis stołowy Poniedziałkowa porażka tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg

Poniedziałkowa porażka tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg

Tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD nie sprostały w poniedziałek KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg i przegrały 0:3.

Trwa maraton tenisistek stołowych z Częstochowy. W piątek wygrały pierwszy tegoroczny mecz z GOSRiT Luzino. W niedzielę częstochowianki wygrały 3:0 w Jastrzębiu z JKTS-em. Swoje mecze wygrały Roksana Załomska, Tetiana Bilenko oraz Joanna Narkiewicz. W poniedziałek częstochowianki w hicie sezonu grały z KTS-em Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Był to mecz lidera z wiceliderem. Mistrzynie Polski z Tarnobrzegu okazały się za silne dla częstochowskich zawodniczek i wygrały 3:0 obejmując prowadzenie w tabeli. KTS wygrał wszystkie 12 meczów i ma na koncie 33 punkty. Bebetto AZS UJD w 13 spotkaniach zdobył 31 punktów i plasuje się na 2. miejscu. Bilans częstochowianek to 11 zwycięstw i 2 porażki.

W pierwszym spotkaniu Tetiana Bilenko przegrała 1:3 z Elizabetą Samara. W drugim meczu Julia Szemiel uległa Wiktorii Pawlowicz 0:3. W trzecim pojedynki dnia Roksana Załomska nie sprostała Julii Ślęzak (1:3).

Zawodniczki UJD AZS we wtorek będą mieć wolne, a już w środę rozegrają czwarty ligowy mecz w ciągu sześciu dni. Częstochowianki jadą do Łomży na mecz z AZS-em.

Foto: Materiały prasowe klubu

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here