fbpx
Strona głównaUncategorizedPonad 700 propozycji zgłosili częstochowianie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Teraz...

Ponad 700 propozycji zgłosili częstochowianie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Teraz wnioski będą weryfikowane pod kątem prawnym i formalnym.

Ponad 700 propozycji zgłosili częstochowianie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Teraz wnioski będą weryfikowane pod kątem prawnym i formalnym. Zakwalifikowane projekty zostaną po wakacjach poddane pod głosowanie mieszkańców Częstochowy.

Jak co roku najwięcej jest propozycji dotyczących poprawy infrastruktury drogowej i rowerowej, a także działań typowo kulturalnych. Pojawiły się również oferty związane z pomocą dla bezdomnych zwierząt.

Na zakwalifikowane projekty częstochowianie będą mogli głosować pod koniec września. Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok głosowanie odbywać się będzie wyłącznie drogą internetową.

Dla tych, którzy nie posiadają dostępu do internetu, samorząd przygotuje punkt do głosowania, także elektronicznego, w Urzędzie Miasta.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here