fbpx
Strona głównaPolecane„Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu” pochodzi z częstochowskiej policji

„Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” pochodzi z częstochowskiej policji

„Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” pochodzi z częstochowskiej policji. To sierżant sztabowy Tomasz Szczepanek z Komisariatu III Policji w Częstochowie.

Policjant został wyróżniony za wybitne zasługi na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywną działalność w ruchu honorowego krwiodawstwa. Oddał już ponad 20 litrów krwi.

Odznaczony funkcjonariusz jest honorowym dawcą krwi od 2006 roku. Od tego czasu, aby ratować ludzkie życie i zdrowie, oddał już 21,6 litrów krwi. Za swoją postawę częstochowianin został uhonorowany ministerialnym orderem „Honorowego Dawcy Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

– To niezwykle ważne i prestiżowe odznaczenie nadawane jest honorowym dawcom krwi w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa – przekazała podkom. Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka częstochowskiej policji. – Odznakę mogą otrzymać zasłużeni honorowi dawcy krwi, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość jej innych składników.

Wyróżnionemu policjantowi gratulujemy.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here