fbpx
Strona głównaEdukacjaPomysł na wakacje 2021? „Półkolonie Kolorowe” oraz „Przygoda Bez Smartfona”

Pomysł na wakacje 2021? „Półkolonie Kolorowe” oraz „Przygoda Bez Smartfona”

Co trzeba sprawdzić decydując o wyborze oferty letniego wypoczynku dla naszych pociech? Obok atrakcyjności programu, znaczenie ma przede wszystkim sprawdzony i odpowiednio przygotowany organizator. Taką gwarancję daje firma Kolorowo i Bombowo z Częstochowy.


Pandemia COVID -19 bardzo zmieniła życie nas wszystkich. Jej  długofalowe skutki dla naszego zdrowia, także psychicznego, odczuwać będziemy przez całe lata, może i do końca życia. Nauka zdalna, niepewność, odizolowanie od rówieśników szczególnie mocno odbija się na kondycji psychicznej najmłodszych. W tych trudnych czasach właśnie o tym warto pomyśleć.

Szansą dla naszych dzieci, aby mogły odzyskać utracone więzi z rówieśnikami, aktywnie spędzić czas, poznać nowe miejsca, uczestniczyć w ciekawych warsztatach i wycieczkach, poczuć prawdziwy smak dzieciństwa, a przy tym nawiązać też nowe znajomości (a być może i przyjaźnie),  może być udział w wakacyjnych wycieczkach czy półkoloniach. Jednak aby czas wakacyjnej przygody naszych milusińskich spełnił wszystkie nasze oczekiwania i był bezpieczny, warto wybrać sprawdzonego i odpowiednio przygotowanego organizatora letniego wypoczynku. Gwarancję taką daje firma Kolorowo i Bombowo z Częstochowy, która już dzisiaj organizuje zapisy na letni wypoczynek najmłodszych.
Kolorowo i Bombowo – animacje, eventy, warsztaty, posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu animacji, warsztatów oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży.  

Pomysł na wakacje 2021? „Półkolonie Kolorowe” oraz „Przygoda Bez Smartfona” 6

„Gdy śmieje się dziecko, to śmieje się cały świat” – motto, które przyświeca działalności częstochowskiej firmy. Doskonale wykształcona i przygotowana do zajęć z najmłodszymi kadra dba o to, aby oferta była nie tylko atrakcyjna, ale także poszerzała horyzonty, wspierała rozwój dzieci i ich kreatywne myślenie.
Na tegoroczne wakacje  pracownicy Kolorowo i Bombowo szykują kilka form autorskiego wypoczynku . Mowa o propozycjach „Półkolonie Kolorowe” oraz „Przygoda Bez Smartfona”.

Zacznijmy od półkolonii. W planach są dwa turnusy. Tzw. Tydzień Czerwony przewidziano od 12 do 16 lipca. Z kolei Tydzień Niebieski trwał będzie od 19 do 23 lipca.

Według zapowiedzi na dzieci czekać ma szereg atrakcji. Zaplanowano zajęcia sportowo-rekreacyjne, kreatywne warsztaty z kolorową, liczne animacje, wyjścia na basen, park linowy czy park trampolin. Program wypełni także mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek oraz po prostu świetnej zabawy. Każdy tydzień „Półkolonii Kolorowych” ma inny temat przewodni. Tak, by uczestnicy biorcy udział w dwóch turnusach, mieli możliwość jak najlepiej wykorzystać ten czas. Podobnie wyglądało to w latach ubiegłych.

Dodatkowo dzieci będą miały zapewniony tzw. all inclusive – co jest  standardem firmy. Co się za tym kryje? Choćby ubezpieczenie NNW oraz opieka wykwalifikowanej kadry. Rodzice lub opiekunowie prawni będą zobowiązani doprowadzić i odebrać dzieci z miejsca zbiórki, a całą resztą zajmie się ekipa Kolorowo i bombowo. „Półkolonie Kolorowe” będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 16.00.

Kolejną formą letniego wypoczynku organizowana przez firmę Kolorowo i Bombowo jest cieszący się bardzo dużym powodzeniem autorski program „Przygoda bez Smartfona”.

To całodzienne jednodniowe wycieczki autokarowe prezentujące  ciekawe i fascynujące miejsca, które uwielbiają zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

Podczas „Przygody Bez Smartfona” organizatorzy zapewniają all inclusive: ubezpieczenie, NNW, wspaniałe atrakcje, ciekawe miejsca, niezapomnianą  atmosferę oraz najlepszą kadrę . Czyli wszystko to, co jest potrzebne by czas wakacji i letniego wypoczynku zapisał się na zawsze w dziecięcej pamięci.  

Atmosfera, którą budują organizatorzy wraz z całą ekipą Kolorowo i bombowo sprawia, że nawet dzieci bardziej nieśmiałe czy wycofane czują się jak u siebie. Celem jest bowiem to, żeby wakacje były czasem, do którego wracamy z utęsknieniem i na który czekamy przez cały kolejny rok.
Biorąc pod uwagę obecną sytuację, organizatorzy zobowiązują się przestrzegać wszelkich zasad sanitarnych, jakie obowiązywać będą latem. Letni wypoczynek będzie bezpieczny pod każdym, również epidemicznym względem. Wszystkie wymogi stawiane organizatorom letniego wypoczynku zostaną spełnione w 100 proc.

Szczegóły dotyczące tej wakacyjnej oferty można poznać, dzwoniąc pod numer telefonu: 690-260-434 lub wchodząc na stronę: www.kolorowoibombowo.pl. Wiele informacji można znaleźć także na stronie Półkolonie Kolorowe na Facebooku.

Warto pośpieszyć się z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -