fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomości"Pomaganie jest sztuką". Obejrzyj spektakl i wspomóż rehabilitację aktorki

„Pomaganie jest sztuką”. Obejrzyj spektakl i wspomóż rehabilitację aktorki

„Pomaganie jest sztuką” to wydarzenie online, na które zaprasza Centrum Handlowe Auchan Poczesna. 4 kwietnia zorganizuje premierę musicalu „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Celem wydarzenia pod hasłem „Pomaganie jest sztuką” jest wsparcie rehabilitacji Ewy Kopczyńskiej, aktorki Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

– Ewa Kopczyńska (…) zaraz po Świętach, trafiła nieprzytomna do szpitala z pękniętym tętniakiem, w wyniku którego doszło do krwotoku podpajęczynówkowego z tętnicy środkowej mózgu. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. W poniedziałek, 18 stycznia otworzyła oczy i powoli odzyskuje świadomość, co bardzo dobrze rokuje. Na dzień dzisiejszy stwierdzono całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie i przeszła również zabieg tracheotomii. Niestety, bez kosztownej rehabilitacji Ewa nie ma szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku rehabilitacyjnym, który zapewni jej również dostęp do odpowiedniej do jej stanu zdrowia terapii – pisze na swojej Teatr Zagłębia.

"Pomaganie jest sztuką". Obejrzyj spektakl i wspomóż rehabilitację aktorki 1
Ewa Kopczyńska (mat. Teatru Zagłębia)

Instytucja zachęca do wspierania zbiórki organizowanej na portalu pomagam.pl pod hasłem „Aktorka Ewa Kopczyńska – POMOCY”. Celem zbiórki jest uzbieranie 250 tys. zł. Dotychczas udało się już zebrać ponad 45 tys. zł.

Z pomocą aktorce przyszło także właśnie Centrum Handlowe Auchan Poczesna. W niedzielę 4 kwietnia o godz. 18 zaprasza na premierę online musicalu „Ania z Zielonego Wzgórza”.

-Oglądając wyjątkowy spektakl online i dzieląc się informacją o nim ze swoimi znajomymi na Facebooku, wspierasz rehabilitację Ewy Kopczyńskiej, wspaniałej kobiety i aktorki z Teatru Zagłębia! – zaznacza organizator.

Sztuka będzie dostępna na facebookowym profilu organizatora przez 48 godzin od premiery. Szczegóły: www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanPoczesna

Redakcja

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -