fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeXIII Akcja „Polska Biega” już w najbliższą środę

XIII Akcja „Polska Biega” już w najbliższą środę

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną(PSONI) Koło w Częstochowie zaprasza na XIII Akcję ,,Polska Biega”.

PSONI już od 58 lat wspiera osoby z niepełnosprawnością. Pomaga także ich rodzinom i opiekunom w codziennym funkcjonowaniu. Organizowane są rozmaite zajęcia, których celem jest aktywne uczestnictwo osób z niepełnosprawnościami w życiu społecznym.

Działanie na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych intelektualnie, tworzenie warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, to najważniejsze zadania stowarzyszenia.

Kolejna edycja imprezy „Polska Biega”, rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 10.00 w Parku im. Stanisława Staszica( obok altany). Zaplanowano wyścig dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich(z pomocą wolontariuszy), bieg wokół altany, marsz z kijkami do nordic walking. Będzie dużo dobrej zabawy i wspólny poczęstunek na świeżym powietrzu.

Rywalizację zakończy rozdanie dyplomów, medali i nagród.

Wszyscy, którzy są zainteresowani udziałem w wydarzeniu, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami 509 381 391, 693 571 988
lub z biurem PSONI, przy ul. Nowowiejskiego 4.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -