fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaPolecaneRozpocznij swoją przygodę żeglarską, czyli PolSailing w Częstochowie

Rozpocznij swoją przygodę żeglarską, czyli PolSailing w Częstochowie

Ruszył nabór do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing 2021.

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PolSailing jest największym w kraju, kompleksowym programem wsparcia oraz popularyzacji tej dyscypliny. Realizowany jest on przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami. Głównym partnerem programu – podobnie jak w poprzednich latach – jest Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

PolSailing adresowany jest do całych rodzin, nie tylko do dzieci i młodzieży. Obejmuje szkolenie teoretyczne, jak również praktyczną naukę żeglowania na szkoleniowych łódkach typu Optimist oraz deskach windsurfingowych. Wszystko to zaś pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Trening na wodzie uzupełniony jest zajęciami na lądzie, takimi jak warsztaty, spotkania moderowane, gry sprawnościowe czy zabawy terenowe.

Rozpocznij swoją przygodę żeglarską, czyli PolSailing w Częstochowie 1
PolSailing (mat. prasowe)

Zajęcia w klasie Optimist prowadzone będą w Częstochowie, a także w Bolesławcu, Charzykowych, Janikowie, Kaliszu, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Sosnowcu, Sławie, Świeciu, Toruniu, Trzebieży, Warszawie, Włocławku i we Wrocławiu. Propozycja skierowana jest dzieci w wieku 7-10 lat (roczniki 2011-2014).

Ruszyły właśnie zapisy online. Pierwszym krokiem rejestracji do programu jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.polsailing.pl. Efektem prawidłowej rejestracji będzie otrzymanie potwierdzenia mailowego oraz zestawu dokumentów. Następnie należy oczekiwać na kontakt koordynatora regionalnego, po ustaleniach z którym należy uzupełnić, podpisać i dostarczyć dokumenty.

ZS

Czytaj także: 19 czerwca rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w Poraju

Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here