fbpx
Strona główna Polecane Policjanci umilili czas kwarantanny podopiecznym Domu Małego Dziecka w Częstochowie

Policjanci umilili czas kwarantanny podopiecznym Domu Małego Dziecka w Częstochowie


W mediach społecznościowych roi się od różnego rodzaju filmików, w których mundurowi w czasie epidemii nie tylko pilnują porządku, ale także starają się umilić ludziom czas spędzony w zamknięciu. Szczególnie dużo takich filmów pojawia się z Włoch czy Hiszpanii, gdzie funkcjonariusze próbują w tych trudnych dniach wywołać uśmiech na twarzy dzieci.

Policjanci umilili czas kwarantanny podopiecznym Domu Małego Dziecka w Częstochowie 1


Jak się okazuje, także nasi, częstochowscy policjanci postanowi zorganizować podobną akcję. Wczoraj pojawili się przed budynkiem Domu Małego Dziecka z psem policyjnym i radiowozem.
Wykorzystują fakt, iż 2 kwietnia przyda Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci funkcjonariusze postanowili poczytać maluchom. Oczywiście z bezpiecznej odległości. Maluchy wysłuchały bajkę, a potem miały okazję obejrzeć pokaz tresury i posłuszeństwa policyjnego psa.

Policjanci umilili czas kwarantanny podopiecznym Domu Małego Dziecka w Częstochowie 2


Sierż. sztab. Kamil Sowiński przeczytał wychowankom Domu Małego Dziecka bajkę Hansa Christiana Andersena “Prawdziwa Księżniczka”.
Po nim swój wystąpił asp. sztab. Wojciech Bożek — policyjny przewodnik psa policyjnego. Razem ze swoją czworonożną partnerką przygotował dla dzieci pokaz tresury.
Do Domu Małego Dziecka funkcjonariusze nie przyjechali z pustymi rękami. Przekazali maluchom opracowaną przez policję grę planszową “Policyjny pościg”, książeczki oraz odblaski.

Oto krótki film z wizyty policjantów:

http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/42/42-611266.mp4


(Źródło: KMP Częstochowa)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here