fbpx
Strona głównaDomPoleska Park - pierwsze eko-osiedle w Częstochowie

Poleska Park – pierwsze eko-osiedle w Częstochowie

Parkitka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic naszego miasta. Wystarczy spojrzeć na mapę inwestycji mieszkalnych Częstochowy i od razu widać, która jej część cieszy się największym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że kolejni inwestorzy przymierzają się do realizacji nowych projektów. Na szczególną uwagę zasługuje pomysł ekologicznego osiedla w zabudowie szeregowej, przygotowywany przez firmę “TAW” – dewelopera z wieloletnim doświadczeniem.

Poleska Park to nowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Częstochowie. Zostało ono zaprojektowane przy ulicy Polskiej, dzięki czemu jest to idealna oferta dla osób, które poszukują nieruchomości z dogodnym dojazdem do centrum. Za realizacji inwestycji odpowiedzialna jest firma “TAW”, która od wielu lat aktywnie działa na częstochowskim rynku deweloperskim. Pierwszy etap projektu obejmuje budowę osiemnastu domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie posiadał powierzchnię od 131,95 m2 do 138,37m2 oraz działkę o powierzchni od 160,70 m2 – 394 m2.

Ciekawie zaprojektowane domy z garażami wraz z prywatnymi terenami zielonymi spełnią wymagania niemal każdego klienta. Całość stanowi znakomitą alternatywę dla intensywnej zabudowy wielolokalowej zachodnio-południowej części Parkitki. Poleska Park to własny dom z działką w prestiżowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie reprezentatywnej Alei Brzozowej.

Poleska Park
Poleska Park

Poleska Park – ekologiczne, niskoemisyjne budownictwo

Doskonała lokalizacja to nie wszystko. Atutem nieruchomości Poleska Park jest przede wszystkim ekologiczny system ogrzewania. Został on oparty na pompie ciepła, współpracującej z ogrzewaniem podłogowym w całym budynku. Rozwiązanie to zapewnia ekonomiczne i całkowicie bezemisyjne ciepło. Ma to ogromne znaczenie w kontekście zarówno zmian klimatycznych, jak i stale rosnących cen paliw kopalnych. Ponadto projekt osiedla zakłada budowę wentylacji mechanicznej, gwarantującej częściowy odzysk ciepła dzięki rekuperacji. Rozwiązanie to jest idealna dla alergików i osób ceniących sobie inteligentne rozwiązania. Jest to pierwsza inwestycja deweloperska tego typu w naszym mieście. Pozwala ona całkowicie wyeliminować z domowych wydatków kosztochłonny gaz.

Sprzedaż domów już ruszyła. Prowadzi ją biuro sprzedaży Nieruchomości Jarosz&Napora, mające swoją siedzibę przy ulicy Dąbrowskiego 17 w Częstochowie. Firma ta działa na rynku od ponad 15 lat i jest członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Specjaliści ds. nieruchomości zapewniają wsparcie i doradztwo przez cały proces realizacji transakcji.

Poleska Park to idealne miejsce na założenie rodziny. Wszechstronny dom, wyposażony w ekologiczne rozwiązania, prywatny ogród, a także bezpieczna i spokojna okolica – to zaledwie kilka z najważniejszych zalet tej inwestycji. Więcej informacji możemy uzyskać, kontaktując się z Magdaleną Jarosz – tel. 502 434 490 lub Katarzyną Naporą – tel. 505 099 297.

Poleska Park
Poleska Park
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV