Pocztówka na Narodowe Święto Niepodległości

0
159

Od jutra w Miejskim Centrum Turystycznym odbierać można bezpłatne pocztówki przygotowane przez częstochowski samorząd z okazji Narodowego Święto Niepodległości. Akcja ma aktywnie włączyć mieszkańców Częstochowy w obchody 11 Listopada, a także przypomnieć przedwojenną tradycję składania życzeń w związku z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.


Częstochowska akcja jest częścią ogólnopolskich działań przygotowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku pod hasłem: ,,Mamy Niepodległą”. Tematem tegorocznej edycji są „Prawa obywatelskie i reformy socjalne z przełomu lat 1918 i 1919”.

Pocztówka na Narodowe Święto Niepodległości 1


Aby przyłączyć się akcji, wystarczy odwiedzić siedzibę Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej mieszczące przy Alei Najświętszej Maryi Panny 65, wziąć darmową pocztówkę z nadrukowanym znaczkiem, wypełnić ją życzeniami i przesłać bliskim z dowolnego punktu pocztowego lub wrzucić do specjalnie przygotowanej urny. Wysyłka jest bezpłatna, a liczba pocztówek ograniczona, więc warto się pospieszyć.
Pocztówki będzie można odbierać do 17 listopada, w godzinach pracy Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej: poniedziałek – sobota 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here