Czas na zwycięstwo

0
212

Siatkarze Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa w najbliższą sobotę, 9 listopada, zagrają o premierowe zwycięstwo przed własną publicznością w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Wojciecha Pudo w Hali Sportowej “Częstochowa” będą podejmować UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania o godzinie 16.


Za częstochowską drużyną już trzy mecze. Siatkarze AZS-u 2020 zanotowali w tym czasie jedno wyjazdowe zwycięstwo oraz dwie porażki przed własną publicznością. Drużyna dowodzona przez trenera Wojciecha Pudo z dorobkiem czterech punktów zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli. Częstochowianie w najbliższą sobotę będą chcieli odnieść drugą wygraną w sezonie, lecz pierwszą we własnej hali, która ze względu na swoją wielkość powinna być atutem gospodarzy.

Czas na zwycięstwo 1
  • Bardzo chcemy wreszcie wygrać przed własną publicznością i dopisać kolejne punkty do ligowej tabeli. Wiemy, że jeśli zagramy na swoim poziomie, to będzie dobrze. Na pewno chcemy notować progres z meczu na mecz i mamy nadzieję, że w parze pójdą za tym dobre wyniki – mówi przed meczem przyjmujący AZS-u 2020, Jędrzej Bąkiewicz.
    Drużyna z Grodziska Mazowieckiego tanio skóry z pewnością nie sprzeda. Siatkarze Sparty w bieżących rozgrywkach zanotowali trzy porażki i plasują się na siódmej pozycji. W ostatnim meczu zdołali jednak zdobyć punkt na trudnym terenie w Rozprzy, co pokazuje, że zespół notuje progres i pod Jasną Górę na pewno zawita powalczyć o pierwszy ligowy triumf.
    Emocji w Hali Sportowej “Częstochowa” nie powinno zabraknąć, a ich początek od godziny 16.00. Wstęp na mecze siatkarzy Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa jest bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here