fbpx
Strona główna Polecane Pobili mężczyznę, który zwrócił im uwagę, żeby nie sikali w bramie

Pobili mężczyznę, który zwrócił im uwagę, żeby nie sikali w bramie

42-letni częstochowianin został dotkliwie pobity i okradziony po tym, jak zwrócił dwóm mężczyznom uwagę, żeby nie załatwiali swojej potrzeby fizjologicznej w bramie jednej z częstochowskich kamienicy. Policja zatrzymała obu bandytów.


Do zdarzenia doszło w jednej z bram w centrum Częstochowy. 42-latek zauważył, że do bramy weszło dwóch młodych mężczyzn i zaczęło oddawać mocz. Kiedy częstochowianin zwrócił im uwagę, ci bez słowa rzucili się na niego, zaczęli bić po głowie, przewrócili na ziemię, a następnie skopali. Na odchodnym bandyci okradli mężczyznę, zabierając mu zegarek. Częstochowianin zawiadomił o całym zajściu policję.


Policjanci odnaleźli i zatrzymali agresywnych mężczyzn w wieku 33 i 32 lata. Najpierw w ręce funkcjonariuszy wpadł 33 -latek. Jak się okazało, to znany policjantom przestępca, a rozboju dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz w więzieniu może spędzić nawet 18 lat.

W kolejny dzień funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali jego młodszego kolegę. Prokurator zastosował względem 32-latka policyjny dozór. Grozi mu do 12 lat więzienia.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here