fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaWiadomościRegionPiotr Kołodziejczyk II Wicewojewodą Śląskim

Piotr Kołodziejczyk II Wicewojewodą Śląskim

Piotr Kołodziejczyk, dotychczas był zastępcą burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Dotychczas bo teraz będzie pełnił obowiązki II wicewojewody śląskiego. Został II wicewojewodą śląskim. Kołodziejczyk zastąpił na tym stanowisku Mariusza Trepkę, który 18 lipca złożył ślubowanie poselskie.

Zmiany w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim zapoczątkowało powołanie Konrada Głębockiego (PiS) na ambasadora Polski we Włoszech. 26 lipca wojewoda śląski Jarosław Wieczorek podczas spotkania prasowego przedstawił nowego drugiego wicewojewodę – Piotra Kołodziejczyka.

Jest on doświadczonym samorządowcem. Przed objęciem urzędu II wicewojewody śląskiego przez dwie kadencje był radnym powiatu myszkowskiego, członkiem komisji rewizyjnej powiatu oraz komisji rozwoju i rolnictwa. Pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Śląskim Oddziale Regionalnym w Myszkowskim Biurze Powiatowym. Wraz z początkiem 2015 roku zaczął sprawować funkcję zastępcy burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Prywatnie jest synem Przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Koziegłowy.

Wojewoda śląski swojego nowego zastępce przedstawiał w samych superlatywach. Podkreślał, że jest doświadczonym samorządowcem oraz posiada obszerną wiedzę w zakresie rolnictwa (ma gospodarstwo rolne o powierzchni 120 ha). Sam wicewojewoda chce dobrze wykonywać powierzone mu zadania. Zależy mu, aby środki pieniężne trafiały nie tylko do dużych miast, ale także do mniejszych gmin, które również ich potrzebują głównie w zakresie infrastruktury.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -