fbpx
Strona głównaSportPiotr Gruszka bardzo blisko przyjścia do Exact Systems Norwida

Piotr Gruszka bardzo blisko przyjścia do Exact Systems Norwida

Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek Piotr Gruszka zostanie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Exact Systems Norwid Częstochowa. A to oznacza, że klub ma zamiar walczyć o awans do Plus Ligi.

Exact Systems Norwid Częstochowa w minionym sezonie pod wodzą trenera Piotra Lebiody zajął bardzo wysokie 5. miejsce w Tauron 1 Lidze. Apetyty działaczy częstochowskiego zespołu są jednak większe i klub chce pukać do Plus Ligi.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat Piotra Gruszki. 450-krotny reprezentant Polski, medalista mistrzostw Europy i Świata, jest absolwentem Norwida. W ślad za doniesieniami medialnymi kibice spekulują o jego powrocie na ul. Jasnogórską. Gruszka w Plus Lidze był trenerem m.in. w GKS-ie Katowice i Resovii Rzeszów. Po rozstaniu się z klubem z Rzeszowa nie prowadził żadnego zespołu. Teraz ma być pierwszym trenerem Exact Systems Norwida. Klub na poniedziałek zwołał breafing prasowy. Wszystko wskazuje na to, że na breafingu Piotr Gruszka zostanie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec 1-ligowej drużyny.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here