fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecanePilnie szukamy domów dla cudownych kocich "dwupaków". Zwierzaki przebywają w domach tymczasowych,...

Pilnie szukamy domów dla cudownych kocich „dwupaków”. Zwierzaki przebywają w domach tymczasowych, które mogą niebawem stracić.

Pilnie szukamy domów dla cudownych „dwupaków”. Zwierzaki przebywają w domach tymczasowych, które mogą niebawem stracić. Liczymy na Państwa odzew.

To kolejna odsłona naszej akcji „Adoptuj mnie”, którą prowadzimy wspólnie ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt.

– Ozzi i Szarunia oraz Sunny i Hesia to nasze dwa cudowne kocie dwupaki – mówi wiceprezes Stowarzyszenia Częstochowa dla Zwierząt Małgorzata Szafert. – Sunny i Hesia były już przedstawiane, ale nie poruszyły niczyjego serca, dla Szaruni i Ozziego jest to prasowy debiut. Oba dwupaki przebywają w domach tymczasowych, jednak niedługo je stracą, pilnie szukamy więc dla nich nowych domów tymczasowych, a najlepiej stałych. Nie ukrywamy, że naszym marzeniem jest, aby każdy każdy dwupak znalazł wspólny dom. Wiemy, że graniczy to z cudem, ale nie wyobrażamy sobie rozdzielenia Szaruni i Ozziego, czy Hesi z Sunnym – dodaje.


Razem z przedstawicielkami Stowarzyszenia wierzymy, że gdzieś jest człowiek,który je w końcu wypatrzy, pokocha i zabierze do domu.

OZZI (ok. 10 m-cy) – piękny czarny kawaler
SZARUNIA (ok. 8 m-cy) – pręgowana drobinka, prawdziwa piękność


Cudowny dwupak, który stracił już chyba nadzieję na dom. Są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, testy ujemne.  Korzystają z kuwety. Bardzo grzeczne młode koty. Brakuje im tylko kochającego domu.
Idealnie byłoby, aby mogły zostać adoptowane razem. Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

Hesia i Sunny

HESIA ur. 2020
Hesię pojechała już kiedyś do domu. Niestety, musiała wrócić. Okazało się, że… tęskni do innych kotów i nie nadaje się na kocią jedynaczkę. Po powrocie Hesia jakby wróciła do życia – od razu zaczęła tulić się do swoich kocich kompanów, wrócił apetyt i chęć do zabawy. Teraz mamy pewność – Hesia musi mieszkać w domu, gdzie jest choć jeden kot. A najlepiej, jeśli byłby to Sunny…W domu tymczasowym kotka bardzo zaprzyjaźniła się z kocurkiem Sunnym. Chodzi za nim krok w krok. Widać, że i Sunny bardzo polubił jej towarzystwo.

SUNNY ur. 2019
Sunny ma około 2 lat. Jest odrobaczony i wykastrowany.  To grzecznym, spokojny, ułożony kocurek. Przesypia większość dnia – uwielbia spanie w łóżku! Lubi również tulenie i głaskanie, za to nie przepada za noszeniem na rękach. Jego ukochaną koleżanką w domu tymczasowym jest nasza piękna Hesia – większość czasu spędzają razem i widać, że jest im z tym dobrze. Sunny jest dzielnym wojownikiem – zwalczył straszną chorobę, teraz jest już zdrowy, wymaga – jak każdy kot – okresowych badań kontrolnych.
Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -