fbpx

Piłkarze Skry Częstochowa 5 grudnia wznawiają treningi

Piłkarze 1-ligowej Skry Częstochowa w poniedziałek, 5 grudnia rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Etap przygotowań będzie podzielony na dwie części.

Skra w 18 meczach rundy jesiennej wywalczyła tylko 15 punktów i zajmuje 17. miejsce w tabeli. Wiosną częstochowianie będą musieli wydostać się ze strefy spadkowej i walczyć o utrzymanie. W poniedziałek, 5 grudnia podopieczni trenera Jakuba Dziółki spotkają się na pierwszym treningu. Skra przed przerwą świąteczno-noworoczną rozegra dwa mecze kontrolne. 10 grudnia zmierzy się z GKS-em Jastrzębie, a 17 grudnia z GKS-em Katowice.

Po przerwie świąteczno-noworocznej zawodnicy wrócą 3 stycznia 2023 roku i już ciągiem będą przygotowywać się do rundy wiosennej. Skra rozegra sparingi głównie ze „śląskimi: zespołami: GKS-em Tychy (14.01), Zagłębiem Sosnowiec (18.01), Ruchem Chorzów (21.01), Polonią Bytom (25.01). Wyjątkiem będzie Odra Opole (28.01). Jest też jedna niewiadoma. Na 4 lutego czyli na ostatni sparing częstochowianie nie mają jeszcze ustalonego sparingpartnera.

AK, fot: AK

Piłkarze Skry Częstochowa 5 grudnia wznawiają treningi 2
Piłkarze Skry Częstochowa 5 grudnia wznawiają treningi 3