fbpx

„Piękna muzyka i piękne aranżacje”, czyli „Aleja Rocka Symfonicznie” już 28 lutego w Częstochowie

Widowisko „Aleja Rocka Symfonicznie” zobaczymy już we wtorek, 28 lutego o godz. 19 w Filharmonii Częstochowskiej. Na wydarzenie zaprasza Agencja Brussa.

„Niesamowite wrażenia. Koncert rewelacja”, „Najwyższy profesjonalizm, super, gorąco polecam”, „Koncert uczta dla ucha, muzyka lat młodości”, „Piękna muzyka i piękne aranżacje”, „Super koncert, orkiestra połączona z rockowym brzmieniem – extra wrażenia”… To tylko kilka opinii zachwyconych widzów, którzy mieli okazję obejrzeć dotychczas widowisko „Aleja Rocka Symfonicznie” (więcej można przeczytać na stronie www.kupbilecik.pl).

To wydarzenie zapowiadamy od dawna (pisaliśmy o nim m.in. TUTAJ). Program ten odwiedził już m.in. Toruń, Gniezno, Koszalin i Bydgoszcz. Częstochowska publiczność czeka na niego od listopada ubiegłego roku. Ze względów niezależnych od organizatora, tj. Agencji Brussa termin musiał zostać zmieniony i koncert zobaczymy we wtorek, 28 lutego.

Na scenie Filharmonii Częstochowskiej zaprezentują się orkiestra symfoniczna, chór i zespół rockowy oraz soliści i tancerze. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19. Występ podzielony zostanie na dwie części. Według zapowiedzi pierwszą rozpocząć ma słynne „Come Together” z repertuaru The Beatles. Potem zabrzmią m.in. nieśmiertelne „Stairway to Heaven” Led Zeppelin, „Knonkin’ on Heaven’s door” Boba Dylana oraz „Another Brick in the Wall” Pink Floyd.

„Piękna muzyka i piękne aranżacje”, czyli „Aleja Rocka Symfonicznie” już 28 lutego w Częstochowie 2
„Aleja Rocka Symfonicznie” (mat. Agencji Brussa)

Z kolei część drugą wypełnić mają choćby „Bring Me to Life” Evanescence, „Highway to Hell” AC/DC czy „Otherside” Red Hot Chili Peppers. Całość zwieńczyć ma „The Show Must Go On” grupy Queen.

-Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią! – zachęca widzów Agencja Brussa.

„Piękna muzyka i piękne aranżacje”, czyli „Aleja Rocka Symfonicznie” już 28 lutego w Częstochowie 3
„Aleja Rocka Symfonicznie” (mat. Agencji Brussa)

Bilety kosztują 125 i 145 zł. Można je kupić w kasie filharmonii (tel. 795 451 438) oraz za pośrednictwem stron: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl i www.ebilet.pl. Zamówienia zbiorowe i informacje: tel. 737 567 014. Więcej na: agencjabrussa.pl.

red.