Pewne 3 punkty w Głogowie

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa wygrali w Głogowie z Chrobrym 3:0 i wzbogacili się o kolejne 3 punkty. Tym samym utrzymali pozycję lidera Tauron 1 Ligi!

Exact Systems Norwid bardzo dobrze rozpoczął mecz w Głogowie. Inauguracyjną partię wygrał do 17 i zasygnalizował, że przyjechał po zwycięstwo i 3 punkty. Gospodarze nie dawali jednak za wygraną. W drugim secie przegrali dopiero po grze na przewagi 27:29.

Zwycięstwo w 2. secie uskrzydliło gości. W trzeciej partii dobili gospodarzy do 15 i po ostatnim gwizdku mogli cieszyć się ze zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera w Tauron 1 Lidze.

Chrobry Głogów – Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (17:25, 27:29, 15:25)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Gibek, Graham, Sobański, Kogut, Popiela, Takahashi (libero) – Biliński, Kryński, Borkowski.