fbpx
Strona głównaArchitectureParkland Inwestycje – Zamieszkaj z nami!

Parkland Inwestycje – Zamieszkaj z nami!

Parkland Inwestycje to lokalny deweloper, który chce, żeby jego klienci więcej się uśmiechali. 

Przedstawiciele firmy powiedzieli nam, że ich celem jest tworzenie klientowi jak najlepszych warunków życia na osiedlach, które powstają. Budowanie szczęśliwych, lokalnych społeczności to misja, w którą w Parklandzie się mocno wierzy.

Filozofia ta widoczna jest w aktywacjach oraz happeningach, które organizowane są w ramach działalności firmy. W okresie świątecznym, na budowie Etapu C Apartamentów Poleska, dźwig budowlany przystrojono w lampki świąteczne, co było bardzo pozytywnym zastrzykiem emocji dla mieszkańców całego osiedla. Na temat lampek na dźwigu pisano na częstochowskich i śląskich forach, ale też na forum…polskich dźwigowców.

Parkland Inwestycje – Zamieszkaj z nami! 1
Parkland Inwestycje to lokalny deweloper, który wspiera 29. Finał WOŚP (mat. Parkland Inwestycje)

Z kolei na budynku B, tego samego osiedla, kilka dni temu zawisło ogromne serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co niewątpliwie powoduje uśmiech na twarzach kierowców mijających budynek, jadąc ulicą Okulickiego. Deweloper chciał sprawić, aby 29. Finał WOŚP w Częstochowie był tak widoczny, jak to tylko możliwe.

Parkland Inwestycje – Zamieszkaj z nami! 2
Parkland Inwestycje to lokalny deweloper, który wspiera 29. Finał WOŚP (mat. Parkland Inwestycje)

Ciekawym pomysłem jest również “Przyspieszony Dzień Dziecka”, który już niebawem odbędzie się na otwieranym placu zabaw Osiedla Apartamenty Poleska. To event organizowany w celu integracji rodziców oraz ich małych pociech. W Parklandzie powiedziano nam, że na miejscu będzie można dostać watę cukrową, lizaki, a nawet popcorn.

Wyrazem dbałości o dobre samopoczucie klientów jest również powstające ogrodzenie na budowie osiedla “Park Zakopiańska”. Powiedziano nam, że na miejsce będzie warto wybrać się na spacer, bo widok na budowę zaplanowano nawet dla małych piesków!

Parkland trzyma w zanadrzu jeszcze kilka bardzo ciekawych pomysłów na happeningi i eventy, lecz grzecznie proszono, żeby wszystkich nie zdradzać, bo któż nie lubi być pozytywnie zaskakiwany?

Redakcja (mat. Parkland Inwestycje)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here